АПЛ. "Манчестер Юнайтед" зганьбився з "Бернлі", "Тоттенхем" подужав аутсайдера

Друга поспіль поразка для "червоних дияволів".

У рамках 24-го туру Чемпіонату Англії відбулося ще два матчі.

"Манчестер Юнайтед" у рідних стінах несподівано зазнав поразки від "Бернлі" з рахунком 0:2.

Підопічні Оле-Гуннара Сульшера пропустили по голу в кожному з таймів. На 39 хвилині гостей вивів уперед Кріс Вуд. 28-річний форвард вдало замкнув скидку від Бена Мі та з лінії воротарського розстріляв Давіда Де Хеа.

На 56 хвилині Джей Родрігес забив другий м'яч у сітку "червоних дияволів" та поставив, таким чином, крапку. Він змусив уболівальників на "Олд Траффорд" затихнути потужним ударом під поперечину.

До вашої уваги відео з цими голами.

• Після цієї поразки "манкуніанці" залишилися з 34 очками на п'ятому місці. Що стосується "Бернлі", то вони набрали 30 балів та піднялися на 13 сходинку.
  • Минулого туру "Манчестер Юнайтед" із аналогічним рахунком поступився на виїзді "Ліверпулю".

В іншому поєдинку цього ігрового дня лондонський "Тоттенхем" подужав удома відвертого аутсайдера "Норвіч Сіті" з рахунком 2:1.

"Шпори" відкрили рахунок на 38 хвилині - Деле Аллі відзначився в сітці воріт опонента після передачі у виконанні Сержа Ор'є.

На 70 хвилині гості відновили паритет на табло - Тіему Пуккі пробив голкіпера лондонців з пенальті.

Приніс перемогу "Тоттенхему" Сон Хин Мін, який завдав вирішального удару на 79 хвилині.

• "Тоттенхем" набрав 34 бали та зрівнявся з "Манчестер Юнайтед". Стільки ж пунктів має й "Вулверхемптон", але в них ще гра в запасі.
  • "Норвіч Сіті", тим часом, залишився з 17 очками на 20 сходинці.