АПЛ: результати матчів заключного туру чемпіонату Англії з футболу, підсумкова турнірна таблиця

Трофей АПЛ виграє "Манчестер Сіті" або "Арсенал" / Фото: Associated Press

"Манчестер Сіті" виграв у "Арсенала" заочну боротьбу за чемпіонський титул.

У неділю, 19 травня, були зіграні матчі останнього, 38-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) сезону-2023/24.

Всі матчі відбувалися паралельно. Головною інтригою було – хто стане чемпіоном: "Манчестер Сіті" чи "Арсенал". Титул вчетверте поспіль завоювала команда Хосепа Гвардіоли.

"Арсенал" Олександра Зінченка здолав "Евертон" Віталія Миколенка, який вибув до кінця сезону через травму. А "Манчестер Сіті" розібрався з "Вест Гемом".

"Брентфорд" Єгора Ярмолюка поступився "Ньюкаслу", "Ліверпуль" переміг "Вулвергемптон", а "Челсі" Михайла Мудрика здобув перемогу над "Борнмутом" Іллі Забарного.

АПЛ: підсумкове турнірне становище та розподіл місць у єврокубках на сезон-2024/25

На вершині АПЛ фінішував "Манчестер Сіті" (91 очко). На другому місці – "Арсенал" (89). Третю сходинку посів "Ліверпуль" (82). Топ-4 замкнула "Астон Вілла" (68), яка здобула останню путівку до Ліги чемпіонів на наступний сезон.

На п'ятій позиції, в зоні Ліги Європи, розташувався "Тоттенгем" (66 очок). Шосте місце та потрапляння до Ліги конференцій виборов "Челсі" (63).

Що стосується боротьби за виживання, то "Шеффілд Юнайтед" (16 очок) достроково втратив шанси залишитися в АПЛ. Також до Чемпіоншипу вилетіли "Лутон" (26) і "Бернлі" (24).

Зазначимо, що упродовж сезону АПЛ з двох клубів зняла очки за порушення правил фінансового фейрплей. "Евертон" покарали на вісім залікових балів, а "Ноттінгем" – на чотири.

Матчі чемпіонату Англії з футболу можна переглянути на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ (на телеканалах Setanta Sports Ukraine та Setanta Sports Ukraine+). А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.