АПЛ. "Тоттенхем" вирвав перемогу над "вовками", "Манчестер Юнайтед" не зумів здолати "Евертон"

Після цих результатів вони продовжили бути сусідами в турнірній таблиці.

Лондонський "Тоттенхем" у рамках 17-го туру англійської Прем'єр-ліги впорався в гостях із "Вулверхемптоном" (2:1).

Вже на восьмій хвилині дуелі "шпори" зусиллями Лукаса Моури вийшли вперед. Бразильський форвард після передачі Еріка Даєра точно пробив повз голкіпера "вовків".

Господарі відповіли аж на 67 хвилині - Адама Траоре потужно пробив з-за меж штрафного під поперечину.

Коли здавалося, що команди поділять очки, своє слово сказав центральний захисник лондонці - Ян Вертонген. 32-річний бельгієць на першій компенсований до основного часу хвилині головою вдало замкнув навіс із кутового у виконанні Крістіана Еріксена та приніс, таким чином, своїй команді важливі три бали.

• "Тоттенхем" набрав 26 очок та піднявся на п'яту сходинку в турнірній таблиці. Що стосується "Вулверхемптона", то вони залишилися з 24 пунктами на восьмому місці.

В іншому поєдинку цього ігрового дня "Манчестер Юнайтед" не зумів перемогти "Евертон", зігравши з ними внічию з рахунком 1:1.

На автогол від Віктора Ліндельофа (36 хвилина), "червоні дияволи" зуміли відповісти м'ячем Мейсона Грінвуда (77).