Аргентинські фанати зірвали футбольний матч, їх заспокоїли водометами

twitter.com/Newells_en

Ультрас кидали на поле сидіння та бачки від унітазу, бо їхня команда програвала.

Фанати аргентинського клубу "Ньюеллз Олд Бойз" зірвали матч першого раунду Кубка країни проти "Вілья Мітре".

Гра відбулася 24 березня, клуб із нижчого дивізіону вів у рахунку 2:1, коли у кінцівці першого тайму суддя додав 5 компенсованих хвилин. Це викликало невдоволення у фанатів "Ньюеллз Олд Бойз", вони почали проявляти агресію.

Фанати кидали на поле зламані бачки унітазів і відірвані сидіння. Вони також зіткнулися з поліцією, і щонайменше троє представників правопорядку отримали поранення.

Суддя призупинив зустріч, на поле вийшли пожежники, які намагалися заспокоїти ультрас водометами.

Через деякий час рефері зупинив гру і відвів команди в роздягальні.

"Ньюеллз", у якому свою кар’єру розпочинав Ліонель Мессі, отримав технічну поразку,  а "Вілья Мітре" вийшов до другого раунду.