Володар трофею визначився у додатковий час.

"Рівер Плейт" обіграв "Бока Хуніорс" у матчі-відповіді  фіналу Кубка Лібертадорес.

Гра відбулася на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді, її перенесли після витівки фанатів у Буенос-Айресі. "Рівер Плейт" здобув перемогу у додатковий час - 3:1.

На 44-й хвилині Даріо Бенедетто вивів "Боку". Номінальні господарі відігралися на 68-й хвилині завдяки точному удару Лукаса Пратто.

У першому матчі команди зіграли внічию з рахунком 2:2, тому продовжили з’ясовувати сильнішого у додатковий час.

На 92-й хвилині "Бока" залишилася у меншості -  Вілмар Барріос отримав червону картку. Після цього "Рівер" забив двічі: Хуан Кінтеро відзначився на 109-й хвилині, Гонсало Мартінес -  на 122-й.

"Рівер Плейт" виграв Кубок Лібертадорес учетверте в історії і вперше з 2015 року.

Нагадаємо, матч мав відбутися 24 листопада в столиці Аргентини, але був скасований через напад фанатів "Рівера" на автобус з футболістами "Боки", кілька гравців отримали травми.