"Арсенал" не втримав перемогу над аутсайдером АПЛ

"Каноніри" не можуть виграти третій матч поспіль.

Лондонський "Арсенал" в рамках 5-го туру англійської Прем’єр-ліги на виїзді зіграв внічию з "Вотфордом" - 2:2.

Ще в першому таймі дублем у складі "канонірів" відзначився П’єр-Емерік Обамеянг, який в цілому забив вже 5 голів у нинішньому сезоні.

Після перерви "шершні" відквитали один м’яч: точним ударом відзначився Том Клеверлі. А за десять хвилин до кінця матчу Давид Луїс порушив правила у власному штрафному майданчику, а Роберто Перейра реалізував пенальті і приніс своїй команді нічию.

Лондонці продовжили свою безвиграшну серію до трьох матчів - у попередніх турах команда Емері програла "Ліверпулю" (1:3) та розписала нічию з "Тоттенхемом" (2:2).

Після цієї гри "Арсенал" з 8 очками розташувався на 7-му місці в АПЛ. "Вотфорд" замикає турнірну таблицю з 2 балами.

У наступному турі лондонці зіграють вдома з "Астон Віллою", а "шершні" вирушать в гості до чинного чемпіона країни, "Манчестер Сіті".