"Арсенал" переконливо розібрався з "Айнтрахтом" в Лізі Європи

Наприкінці зустрічі арбітр залишив німецький клуб у меншості.

Лондонський "Арсенал" з перемоги розпочав свій шлях у груповому етапі Ліги Європи. Підопічні Унаї Емері у Німеччині обіграли "Айнтрахт". Битва півфіналістів минулорічного розіграшу турніру закінчилася з рахунком 3:0.

У першому таймі "каноніри" створили більше небезпечних моментів і одного разу відзначилися - 20-річний Джо Віллок змістився в центр і пробив по воротах. М’яч рикошетом від Абрахама влучив у поперечину, а потім перетнув лінію воріт.

У другій половині зустрічі команди обмінялися гольовими нагодами. Спочатку Граніт Джака прямим ударом зі штрафного струсонув поперечину, а невдовзі Андре Сілва міг врятувати для німців нічию, але з вигідної позиції в один дотик пробив вище воріт.

За 10 хвилин до кінця матчу "орли" зосталися у меншості. Кор отримав другу жовту картку за зрив атаки, залишивши свою команду удесятьох.

Після вилучення створити щось небезпечне німецькому клубу не вдалося. А от "Арсенал" добив суперника голами Букайо Саки (85’) та Обамеянга (87’).

У парелельному поєдинку цієї групи бельгійський "Стандард" розібрався з португальською "Віторією Гімарайнш" - 2:0.

З повним переліком результатів матчів 1-го туру Ліги Європи можна ознайомитися ТУТ.