"Арсенал" пропустив неймовірний гол на останніх хвилинах та втратив перемогу в Лізі Європи

Хоча й самі "каноніри" забили в останній відрізок матчу.

Лондонський "Арсенал" у рамках 4-го туру групової стадії Ліги Європи розписав результативну нічию на виїзді проти португальської "Віторії" Гімарайнш із рахунком 1:1.

Зазначимо, що обидва голи в цьому протистоянні були забиті в останній відрізок. На 80 хвилині "канонірів" вивів уперед центральний захисник Шкодран Мустафі, який вдало замкнув ідеальний навіс у виконанні Ніколя Пепе.

Віторія - Арсенал
Арсенал Лондон

Підопічні Унаї Емері були попереду аж до другої компенсованої хвилини, поки справжній шедевр не забив гравець господарів - Бруно Дуарте. 23-річний форвард завдав прицільного удару через себе з лінії штрафного, чим шокував уболівальників на трибунах.

Віторія Гімарайнш

"Віторія" могла навіть й вирвати перемогу, але під час рикошету від усе того ж таки Мустафі, м'яч влучив у стійку. Після цього, португальці змарнували ще одну можливість, коли гравець пробив поруч із каркасом воріт з гострого кута.

Розписавши нічию з "Віторією", "Арсенал" набрав десять очок та залишився на першій сходинці в турнірній таблиці. Що стосується "Віторії", то вони набрали перший бал у цьогорічному розіграші другого за престижністю клубного турніру Європи.