"Арсенал" резервним складом розтрощив "Стандард" у Лізі Європи

"Каноніри" дуже впевнено розпочали груповий етап.

Лондонський "Арсенал" у рамках 2-го туру групової стадії Ліги Європи розбив на своєму полі бельгійський "Стандард" із рахунком 4:0.

Питання щодо переможця цієї дуелі підопічні Унаї Емері вирішили в стартові 22 хвилини, коли лондонці тричі розписалися в сітці воріт опонента. Відкрив рахунок Габріель Мартінеллі. який на 14 хвилині головою замкнув передачу з правого флангу від Кірана Тірні.

Не встигли бельгійці отямитися, як "Арсенал" за дві хвилини подвоїв свою перевагу на табло. Кривдником "Стардарда" знову став усе той ж Мартінеллі. 18-річний бразилець завдав точного удару в дальній кут воріт.

Довів справу до розгрому Джо Віллок, який на 22 хвилині  пробив голкіпера гостей після того, як вдало підібрав м'яч під час невдалого удару від одноклубника.

Крапку в матчі на 57 хвилині поставив Дані Себальос, який з близької відстані фактично заніс ігрове знаряддя у ворота після навісу з правого флангу від Мартінеллі.

Зазначимо, що в стартовому складі господарів вийшов лише один футболіст, який брав участь у нещодавньому поєдинку АПЛ проти "Манчестер Юнайтед" - Лукас Торрейра. Усі інші гравці або лише наближаються до місця в основній команді, або взагалі є виконавцями резерву лондонців.

Таким чином, перемігши бельгійців, команда Емері набрали шість очок з шести та продовжила впевнено очолювати турнірну таблицю. Що стосується "Стандарда", то вони залишилися з трьома балами на другій позиції.

• У паралельному поєдинку цього квартету німецький "Айнтрахт" Франкфурт мінімально здолав португальську "Віторію" Гімарайнш (1:0).
  • Матчі 3-го туру другого за престижністю клубного турніру Європи будуть зіграні 24 жовтня.