"Арсенал" у меншості вирвав нічию проти "Челсі" у видовищному лондонському дербі

"Каноніри" зуміли двічі зрівняти рахунок, граючи 1,5 тайму удесятьох.

"Челсі" та "Арсенал" поділили очки в центральному матчі 24-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Напружена зустріч на "Стемфорд Бридж" закінчилася нічиєю - 2:2.

Господарі отримали суттєву перевагу 28-й хвилині. Захисник "канонірів" Шкодран Мустафі припустився грубої помилки під час передачі на свого голкіпера та подарував м’яч Теммі Абрахаму. У спробі врятувати власні ворота Давид Луїс не вигадав нічого кращого, як збити нападника "синіх" ціною червоної картки.

Челсі - Арсенал

Жоржиньйо холоднокровно реалізував пенальті та вивів "Челсі" вперед.

Отримавши чисельну перевагу, команда Френка Лемпарда домінувала на футбольному полі, "Арсеналу" ж залишалося терпіти і чекати свого моменту.

На 63-й хвилині фортуна усміхнулася "гармашам". Габріел Мартінеллі скористався несподіваним падінням Н’Голо Канте та самостійно втік у контратаку, яку завершив точним ударом повз голкіпера.

За п'ять хвилин до кінця основного часу "сині" вдруге повели в рахунку - після розіграшу кутового Хадсон-Одоі прострілив на лінію воротарського, а Сесар Аспілікуета в падінні переправив м'яч у ворота.

Дивовижно, але команда Мікеля Артети знову знайшла в собі сили, щоб відновити паритет. Ектор Бельєрін отримав пас від Торрейри, змістився в центр і бездоганним ударом поклав м'яч у дальню шістку - 2:2.

twitter.com/arsenal
  • "Челсі" з 40 очками перебуває на четвертій сходинці турнірної таблиці АПЛ, "Арсенал" йде десятим, маючи у своєму активі 30 балів.
  • Після зимової перерви команда Френка Лемпарда 1 лютого зіграє в чемпіонаті з "Лестером", а "каноніри" 2 лютого зустрінуться з "Бернлі". Перед цим обидва лондонські гранди проведуть поєдинки Кубка Англії - "сині" 25 січня завітають до "Халл Сіті", а "гармаші" на наступний день будуть гостювати у "Борнмута".