"Арсенал" у меншості вирвав вольову перемогу в "Астон Вілли"

"Каноніри" витворили диво наприкінці матчу.

У матчі 6-го туру АПЛ "Арсенал" на своєму стадіоні здобув фантастичну перемогу над "Астон Віллою" - 3:2.

Рахунок в матчі відкрили гості на 20-й хвилині зусиллями Джона МакГіна. Перед свистком на перерву "каноніри" залишилися в меншості: дві жовті картки за тайм примудрився отримати Мейтленд-Найлс.

У другому таймі Ніколас Пепе зрівняв рахунок з пенальті, але вже через хвилину Джек Гріліш скористався помилкою захисників і знову вивів гостей вперед.

А вже під кінець матчу команда Унаї Емері проявила неабиякий характер. Голи Каллума Чемберса (81’) та П'єра-Емеріка Обамеянга (84’) принесли лондонцям вольову перемогу.

Арсенал Лондон

Після цієї гри "Арсенал" набрав 11 очок і тепер посідає четверте місце в турнірній таблиці. В "Астон Вілли" 4 пункти і вісімнадцята позиція.

У наступному турі "гармаші" 30 вересня на "Олд Траффорд" зіграють з "Манчестер Юнайтед". "Астон Вілла" двома днями раніше прийме "Бернлі"