"Арсенал" вчергове спіткнувся в АПЛ, Обамеянг отримав вилучення через жахливий фол

"Каноніри" залишилися в середині турнірної таблиці.

"Арсенал" у рамках 22-го туру англійської Прем'єр-ліги розписав у лондонському дербі нічию проти "Крістал Пелас" із рахунком 1:1.

На 12 хвилині "каноніри" вийшли вперед - П'єр-Емерік Обамеянг, отримавши передачу від Олександра Ляказетта, спокійно переграв голкіпера суперника з меж штрафного.

Господарі відновили паритет вже у другій половині протистояння - Андре Айю на 54 хвилині  завдав потужного удару з близької відстані та пробив воротаря суперника. Зазначимо, що в моменті з цим голом ганцю допоміг рикошет від опонента.

На 67 хвилині "Арсенал" залишився вдесятьох - пряме вилучення отримав Обамеянг, який грубо сфолив проти суперника. Спочатку головний суддя показав нападнику попередження, але після перегляду відеоповтору вирішив покарати футболіста червоною карткою.

Попри гру вдесятьох, підопічні Мікеля Артети могла вирвати перемогу - на 83 хвилині Ніколя Пепе влучив у стійку після передачі у виконанні Ляказетта.

Таким чином, розписавши нічию, команди додали до скарбничок по одному балу.

• "Арсенал" тепер має 28 очок та йде на десятій сходинці. Що стосується "Крістал Пелас", то вони мають на пункт більше та посідають дев'яту позицію.

Додамо, що в поєдинку першого кола ці колективи також не виявили сильнішого (2:2).