"Арсенал" вдруге розібрався з "Валенсією" та вийшов до фіналу Ліги Європи

За дві гри у сітку воріт "кажанів" влетіло аж сім м'ячів.

Лондонський "Арсенал" у рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи впевнено розібрався на виїзді з іспанською "Валенсією" з рахунком 4:2.

Господарі першими відкрили рахунок у цьому протистоянні, засмутив легендарного голкіпера "канонірів" Петра Чеха Кевін Гамейро. Французький форвард відзначився на 11 хвилині. Не встигли "кажани" зрадіти, як за шість хвилин відновив паритет П'єр-Емерік Обамеянг.

На самому початку другої половини зустрічі лондонці вдруге відзначилися в сітці воріт "Валенсії". Олександр Ляказетт після передачі у виконанні Лукаса Торрейри зробив рахунок 2:1. На 58 хвилині Гамейро точним ударом знову зробив рахунок рівним, оформивши таким чином дубль.

Все в цьому матчі стало зрозуміло на 69 хвилині, коли точний удар Обамеянга довів перевагу "Арсенала" за підсумками двоматчевого протистояння до трьох голів (6:3).

Остаточну крапку в матчі поставив все той ж Обамеянг, який забив у ворота Нето за дві хвилини до кінця основного часу. Таким чином, перемігши "Валенсію" й у другому протистоянні, "Арсенал" із загальним рахунком 7:3 пробився до фіналу другого за престижністю клубного турніру Європи.