Асоціація лікарів закликала зупинити турніри зі змішаних єдиноборств, UFC хоче організувати бої на приватному острові

Асоціація лікарів закликала зупинити турніри зі змішаних єдиноборств, UFC хоче організувати бої на приватному острові

Глава UFC Дана Вайт збирається зарезервувати острів.

Американська асоціація лікарів професійних боїв (AAPRP) закликала відкласти всі змагання з бойових видів спорту через пандемію коронавірусної інфекції.

На думку лікарів змагання взагалі не можна проводити незалежно від того, скільки людей залучено через ризик зараження COVID-19.

"Спортивні заходи у всьому світі були перенесені у зв'язку з підвищеним ризиком зараження і передавання інфекції учасниками, уболівальниками, офіційними особами та допоміжному персоналу. Ми рекомендуємо відкласти всі спортивні єдиноборства до подальшого повідомлення. Це включає будь-які події, незалежно від кількості залучених людей. 

Будь-який бойовий спорт, який відбувається під час глобальної пандемії, піддає спортсменів, офіційних осіб і всіх, хто бере участь у цій події, непотрібного ризику зараження і передавання COVID-19. Крім того, спортсмени, які займаються єдиноборствами, часто потребують медичної допомоги після бою, і ми не хочемо бачити додаткове навантаження на вже перевантажену медичну систему.

Наша організація залишається незмінною в нашій місії: обслуговувати і захищати тих, хто займається єдиноборствами", - йдеться у заяві AAPRP, яку цитує MMAJunkie .

Нагадаємо, UFC продовжує роботу над організацією турніру UFC 249. Його головною подією має стати бій Тоні Фергюсона проти Джастіна Гетжі. Він замінить чемпіона в легкій вазі росіянина Хабіба Нурмагомедова, який не зміг вилетіти до США.

Дана Вайт
Associated Press
Дана Вайт

Турнір планують на 18 квітня, а місце його проведення як і раніше не визначено.  Тим часом глава UFC Дана Вайт заявив, що зарезервує приватний острів для проведення турнірів, у тому числі і турнір UFC 249.

"Зараз створюється вся необхідна інфраструктура. Там зможуть брати участь бійці з усіх країн. Оскільки я не можу зібрати всіх іноземних бійців в США, у мене буде приватний острів, на якому будуть збиратися всі спортсмени з інших країн. Отже, з 18 квітня UFC повертається", - заявив Вайт, якого цитує TMZ.

AAPRP - це організація лікарів, які працюють на змаганнях з боксу і змішаних єдиноборств. До організації входять лікарі з усього світу.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів