"Астана" під керівництвом українського тренера сенсаційно обіграла "Манчестер Юнайтед" в Лізі Європи

Підопічні Романа Григорчука набрали перші очки у груповому раунді.

Казахстанська "Астана" у матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи на своєму полі сенсаційно обіграла "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:1.

"Червоні дияволи" вийшли на цю гру резервним складом, адже ще в попередньому турі забезпечили собі путівку до плейоф турніру.

Перший тайм залишився за англійським клубом - на 10-й хвилині Джессі Лінгард вивів гостей вперед точним ударом здалеку.

Утім, після перерви "Астана" зуміла не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. За команду, яку очолює український спеціаліст Роман Григорчук, спочатку відзначився Дмитро Шомко, а потім гол у свої ворота забив футболіст МЮ Ді’Шон Бернард, який проводив дебютний матч за дорослу команду.

Незважаючи на поразку, "Манчестер" Юнайтед залишився на першому місці своєї групи, в активі підопічних Сульшера 10 очок. "Астана" набрала свої перші три очки в групі і замикає таблицю, втративши шанси на продовження боротьби в турнірі.