"Аталанта" з Малиновським перед Лігою чемпіонів зазнала поразки в Серії А

"Бергамаски" з 39 хвилини грали вдесятьох.

"Аталанта", за яку виступає українець Руслан Малиновський, в рамках 11-го туру Чемпіонату Італіїї зазнала домашньої поразки від "Кальярі" з рахунком 0:2.

Гості вийшли вперед на 32 хвилині, коли півзахисник "бергамасків" Маріо Пашаліч зрізав м'яч у свої ворота.

За сім хвилин ситуацію для підопічних Джан П'єро Гасперіні ускладнив Йосип Ілічіч, який отримав пряме вилучення через неспортивну поведінку.

На початку другої половини дуелі на полі з'явився Малиновський, який замінив Алехандро Гомеса. Руслан активно увійшов у гру, виконуючи кутові та роблячи небезпечні подачі з флангів. Також українець "заробив" на 67 хвилині попередження.

Попри це, "Аталанті", не вдалося в меншості зачепитися бодай за нічию. Натомість, вони самі пропустили вдруге - Крісчен Оліва після пасу від Джованні Сімеоне на 58 хвилині розписався у воротах голкіпера господарів, поставивши крапку в цій дуелі.

• Після цієї поразки "Аталанта" залишилася з 21 очком, але тепер команда Гасперіні йде п'ятою. Що стосується "Кальярі", то вони також тепер мають 21 бал, але розташовуються на четвертій сходинці.
  • 6-го листопада "Аталанта" в рамках 4-го туру групової стадії Ліги чемпіонів прийме англійський "Манчестер Сіті". Після трьох поєдинків в активі італійців нуль пунктів та остання позиція в квартеті.
  • Цього сезону на рахунку Малиновського 12 матчів у всіх турнірах та один забитий гол.

Раніше Руслана визнали найкращим гравцем місяця в "Аталанті".