"Аталанта" з Малиновським поновила Серію А розгромною перемогою

Український футболіст провів на полі близько 20 хвилин.

"Аталанта" українця Руслана Малиновського вдома розгромила "Сассуоло" в матчі 25-го туру Серії А (4:1).

"Бергамаски" вирішили долю поєдинку ще в першому таймі. По голу забили Джимсіті і Сапата, також автоголом відзначився півзахисник гостей Бурабіа.

Аталанта - Сассуоло

У другому таймі Сапата добив суперника, оформивши дубль. Гол престижу за "Сассуоло" забив Бурабіа.

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський почав матч з лави запасних і вийшов на поле на 69-й хвилині. Результативними діями Руслан відзначитися не зміг.

• "Аталанта" (51 очко) закріпилася на 4-й позиції в Серії А. "Сассуоло" посідає 12-те місце (32 бали).

• У наступному турі команда Малиновського 24 червня прийме "Лаціо", а "чорно-зелені" 24 червня зіграють на виїзді проти "Інтера".

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що в Італії вибухнув расистський скандал після рестартового матчу Серії А.