"Атлетіко" у фантастичному вольовому стилі здолав "Барселону" та вийшов до фіналу Суперкубка Іспанії

Суддя скасував два голи "блаугранас".

"Атлетіко" в рамках 1/2 фіналу Суперкубка Іспанії у запеклій боротьбі переміг "Барселону" з рахунком 3:2.

Глядачі побачили перше взяття воріт лише на самому початку другої половини гри - Коке, отримавши передачу від Анхеля Корреа, пробив голкіпера "блаугранас" з близької відстані та вивів, таким чином, свій колектив уперед.

Цей гол було забито на 46 хвилині.

Утім, вже за п'ять хвилин підопічні Ернесто Вальверде зуміли відновити паритет на табло стадіону в Саудівській Аравії. Ліонель Мессі продерся скрізь двох опонентів та завдав потужного удару з середньої відстані. Дуже видовищний м'яч у виконанні аргентинця.

На 59 хвилині Мессі оформив дубль, але головний арбітр скасував взяття воріт через гру рукою у 32-річного форварда.

Що не вдалося Ліонелю - зробив його партнер по команді Антуан Грізманн. Французький нападник на 63 хвилині  добив м'яч по порожніх воротах після сейву голкіпера "матрацників", який перед цим відбив удар головою у виконанні Луїса Суареса.

На 74 хвилині каталонці знову відзначилися у ворота Яна Облака - цього разу завдяки зусиллям Жерара Піке. Попри це, суддя не вказав "на центр" й цього разу, адже на його думку в моменті з цим голом було місце для положення поза грою.

"Атлетіко" не був б самим собою, якби не боровся до останнього. На 81 хвилині точний удар з пенальті вдався Альваро Мораті. Зазначимо, що постраждалим у цьому випадку став Вітоло, а порушником - голкіпер Нето.

Крапку в цій дуелі поставив Анхель Корреа, який на 86 хвилині не без проблем переграв воротаря після вишуканої розрізної передачі від Морати.

Як наслідок, команда Дієго Сімеоне вийшла до фіналу турніру. Там їхім опонентом буде "Реал", який раніше на аналогічній стадії розібрався з "Валенсією".