"Атлетико" в матчі з двома вилученнями та незабитим пенальті переміг головну сенсацію минулого сезону

Команда Дієго Сімеоне вдало розпочала новий сезон у Примері.

Мадридський "Атлетико" в рамках 1-го туру чемпіонату Іспанії мінімально здолав удома "Хетафе" з рахунком 1:0.

Головний тренер "матрацників" Дієго Сімеоне випустив на цю гру одразу трьох новачків, які були придбані командою в літнє трансферне окно - Ренана Лоді, Кірана Тріпп'єра та Жоау Феліша.

Утім, вирішальний гол у цьому протистоянні забили не вони, а Альваро Мората. Форвард мадридців на 23 хвилині ідеально замкнув передачу з правого флангу від Тріпп'єра та приніс таким чином господарям перші очки в новому сезоні внутрішньої першості.

Зазначимо, що ще в першій половині поєдинку обидві команди отримали по червоній картці - якщо у "Хетафе" це був Хорхе Моліна (38), то "Атлетико" підвів Лоді (42).

На 56 хвилині Мората міг оформляти дубль, але він не реалізував пенальті, який фантастичним чином заробив Феліш. Португалець "накрутив" декількох опонентів, а потім його завалили в штрафному на газон.

• Минулий сезон "Атлетико" завершив на другій позиції в Примері.
  • "Хетафе", своєю чергою, став головною сенсацією внутрішньої першості. Колектив з передмістя Мадрида фінішував на п'ятій сходинці, яка дозволила йому взяти участь в основному раунді Ліги Європи.

Додамо, що вдало розпочав новий чемпіонат й "Реал".