Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Австрійська поліція звинуватила російських біатлоністів у вживанні допінгу

Спортсмени повинні дати пояснення правоохоронним органам.

Збірна Росії з біатлону звинувачена австрійською поліцією в порушенні антидопінгових правил на Чемпіонаті світу в Хохфільцені у 2017 році.

Про це повідомив коментатор "Матч ТВ" Дмитро Губернієв у своєму Instagram.

За інформацією коментатора, 12 грудня поліція приїхала до розташування російської команди у Хохфільцені та висунула звинувачення проти тренера Олександра Касперовича, лікарів, масажистів, а також біатлоністів Євгена Гаранічева, Олександра Логінова, Антона Шипуліна, Ірини Старих і Олексія Волкова.

Зазначені у списку особи зобов’язані дати свої пояснення поліції, адже в Австрії це кримінальне правопорушення, повідомив Губернієв.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Внимание !!!! Несколько часов назад в расположение сборной России по биатлону нагрянула австрийская полиция !!! Перед Вами список спортсменов , тренеров , врачей и массажистов , кому предъявлены обвинения в нарушении антидопинговых правил во время чемпионата мира в Хохфильцене в 17-м году !!!!! В Австрии это уголовное преступление !!!! Все , кто указан в этом списке , обязаны дать свои объяснения полиции !!!!! Интересно , почему именно сейчас и спустя почти два года предъявлены эти обвинения ???? За последние несколько лет наша команда регулярно проходила и проходит допинг - тесты и вопросов нет !!!! А теперь они есть у австрийской полиции !!!! Все подробности завтра на @matchtv_channel !!!! Женская спринтерская гонка стартует в 16.15 мск !!!!

Публикация от Дмитрий Губерниев (@guberniev_dmitry)

Нагадаємо, наприкінці осені IBU відкрив допінгові справи проти чотирьох російських біатлоністів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції