"Аякс" та "Ювентус" не виявили сильнішого у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів

Все вирішиться 16 квітня в Турині.

Нідерландський "Аякс" на домашній арені розписав нічию з туринським "Ювентусом" у першому поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів - 1:1.

Перший тайм минув у рівній боротьбі. Команди проводили "розвідку" і не порадували уболівальників великою кількістю небезпечних моментів.

Тим не менш, за "Ювентус" зіграв фактор Роналду. На останній хвилині першого тайму португалець ударом в падінні головою замкнув подачу з правого флангу у виконанні Жуана Канселу.

Аякс - Ювентус

"Аякс" відповів одразу по перерві. На першій хвилині другого тайму Давид Нерес обікрав Канселу на лівому фланзі, змістився в центр штрафного, та розкішно пробив у дальній кут.

Зрівнявши рахунок, амстердамці володіли ініціативою до кінця зустрічі, проте намагання забити ще бодай раз були марними. Туринці надійно відпрацювали в захисті та здобули результативну виїзну нічию перед матчем-відповіді.

Доля путівки до півфіналу Ліги чемпіонів у цій парі визначиться вже наступного вівторка, 16 квітня, у Турині.