"Барселона" на останніх хвилинах пропустила від "Атлетика" та покинула Кубок Іспанії

"Синьо-гранатові" слідом за "Реалом" припинили боротьбу у чвертьфіналі турніру.

"Барселона" у чвертьфінальному матчі Кубка Іспанії зазнала поразки від "Атлетика" (0:1) та вилетіла з турніру.

Єдиний гол клуб із Більбао забив на третій компенсованій хвилині, коли більшість уболівальників уже подумки готувалися до овертаймів. Форвард "басків" Іньякі Вільмс, стоячи спиною до ворітзумів маківкою голови замкнути подачу з правого флангу ударом під дальню стійку.

Часу щоб відігратися у Мессі та Ко абсолютно не залишилося.

Атлетик - Барселона

Таким чином, команда Кіке Сетьєна прощається з Кубком Іспанії на стадії чвертьфіналу. А цей розіграш турніру стає воістину сенсаційним, адже трішки раніше боротьбу за трофей припинив мадридський "Реал", у драматичному матчі поступившись "Реалу Сосьєдад" (3:4).

Тепер же відомі всі півфіналісти Кубка Короля: "Гранада", "Реал Сосьєдад", "Атлетик" і головна сенсація турніру - представник Сегунди "Мірандес". Жеребкування півфіналів відбудеться пізніше.