"Барселона" розібралася з "Боруссією" та виграла групу Ліги чемпіонів

Каталонці гарантували собі вихід до 1/8 фіналу за тур до кінця групового раунду.

У 5-му турі групового раунду Ліги чемпіонів "Барселона" не мала проблем з дортмундською "Боруссією". Каталонці впевнено перемогли з рахунком 3:1 та здобули путівку до плейоф турніру.

Ще до перерви "синьо-гранатові" повели у два м’ячі. На 29-й хвилині Луїс Суарес відкрив рахунок у зустрічі з передачі Ліонеля Мессі, а через чотири хвилини аргентинський нападник і сам відзначився голом, пробивши у правий нижній кут воріт Романа Бюркі.

Барселона - Боруссія
Мессі і Суарес

У другому таймі Мессі, для якого цей матч став 700-м у футболці "Барселони", записав до свого активу другий асист - після його розкішної передачі вихід сам на сам з голкіпером реалізував Антуан Грізманн. "Джмелі" відповіли лише голом під завісу зустрічі у виконанні Джейдона Санчо.

Таким чином, підопічні Ернесто Вальверде набрали 11 очок і за тур до кінця групового етапу застовпили за собою першу сходинку в групі F.

"Боруссія" після поразки опустилася на третю сходинку. "Чорно-жовті" мають однакову кількість очок з міланським "Інтером" (7), який у паралельному матчі цієї групи обіграв чеську "Славію" з рахунком 3:1.

У заключному турі "Боруссія" та "Інтер" в заочній боротьбі визначать володаря другої путівки до плейоф. 10 грудня "нерадзуррі" зіграють з  "Барселоною", а "джмелі" протистоятимуть "Славії".