"Барселона" та "Атлетико" з розгромами вийшли до наступного етапу Кубка Іспанії

"Блаугранас" виставили резерв, а мадридці видали шалений другий тайм.

Відбулися матчі-відповіді 4 раунду Кубка Іспанії.

"Барселона" після скромної виїзної перемоги над нижчоліговою "Леонесою" з рахунком 1:0, не залишила жодних шансів цьому сопернику вже на "Камп Ноу". Керманич каталонців Ернесто Вальверде виставив резерв, проте це не завадило здобути перемогу його команді з рахунком 4:1.

Забитими голами за господарів відзначилися Мунір Ель-Хаддаді (14 хвилина), Деніс Суарес (26, 70) та Малком (43). Єдине, на що спромоглися гості, так це на м'яч від Хосепа Сеньє, який було забито на 54 хвилині. Таким чином, розбивши "Леонесу" з загальним рахунком 5:1, "Барселона" без проблем вийшла до наступного етапу змагань.

У іншій зустрічі 4 раунду Кубка Іспанії мадридський "Атлетико" розбив "Сант-Андреу" (4:0).

Завершивши першу половину протистояння без голів, "матрацники" знищили опонента вже у другому таймі. Голи від Тома Лемара (48), Ніколи Калініча (53), Анхеля Корреа (55) та Вітоло (81) дозволили "Атлетико" святкувати досить впевнену перемогу.

Нагадаємо, що перша дуель між цими колективами завершилася мінімальною перемогою "Атлетико" з рахунком 1:0.

Цікаво, що ще один поєдинок цієї стадії змагань завершився просто з непристойним рахунком. "Вільярреал" познущався у рідних стінах з "Алмерії", забивши у сітку їхніх воріт вісім голів.