"Барселона" втратила очки у матчі з аутсайдером Ла Ліги, де Йонг отримав червону

Підопічні Ернесто Вальверде програвали, а під кінець гри не втримали перевагу у меншості.

"Барселона" у каталонському дербі не змогла обіграти на виїзді "Еспальол". Поєдинок  19-го туру Ла Ліги завершився з рахунком 2:2.

Давид Лопес вивів господарів уперед на 23-й хвилині, відзначившись головою. Лише у другому таймі "синьо-гранатові" забили, причому, двічі за вісім хвилин. Луїс Суарес відновив паритет (51'), а Артуро Відаль приніс своїй команді перевагу (59').

Однак догравати поєдинок "Барса" залишилася в меншості: Френкі де Йонг заробив другу жовту на 75-й хвилині та покинув поле.

Цим скористався суперник, який зробив рахунок 2:2 зусиллями У Лея (88').

"Барселона" набрала 40 очок, як і "Реал", який раніше здобув розгромну перемогу. Однак каталонці повернулися на перше місце турнірної таблиці завдяки додатковим показникам. "Еспаньол" перебуває на останній, 20-й, сходинці.