"Барселона" взяла впевнений реванш у "Леванте" та пробилася до чвертьфіналу Кубка Іспанії

Каталонці стали останнім учасником цієї стадії турніру.

"Барселона" у рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубка Іспанії розбила в рідних стінах "Леванте" з рахунком 3:0.

Підопічні Ернесто Вальверде відкрили рахунок на 30 хвилині протистояння. Ліонель Мессі скористався помилкою в захисті гостей та віддав точний пас на Усмана Дембеле, який з близької відстані спокійно переграв голкіпера "кажанів".

Не встигли футболісти "Леванте" отямитися, як "блаугранас" вдруге розписалися в сітці їхніх воріт. Дембеле на 31 хвилині оформив дубль ударом по порожніх воротах після розрізної передачі від усе того ж таки Мессі.

Остаточну крапку в матчі поставив Мессі, який на 54 хвилині вдало замкнув простріл з правого флангу у виконанні Нелсона Семеду. Зазначимо, що це взяття воріт стало для аргентинця 49 у рамках національного кубку. Цей показник дозволив йому вийти на друге місце в списку бомбардирів цього турніру серед гравців "Барселони". Перша сходинка належить Хосепу Самітьєру, на його рахунку 64 точні постріли.

Таким чином, розібравшись з "Леванте", "Барселона" приєдналася до інших семи учасників у 1/4 фіналу. На цій стадії змагань, окрім каталонців, зіграють ще "Жирона", "Реал" Мадрид, "Хетафе", "Севілья", "Валенсія", "Реал" Бетіс, "Еспаньол".

Нагадаємо, що в першій дуелі "Барселона" зазнала мінімальної поразки від "Леванте" з рахунком 0:1.