"Барселона" за шість хвилин зробила впевнений крок до чемпіонства

Якщо свій матч програє "Атлетіко", то каталонці - переможці Ла Ліги.

"Барселона" в рамках 34 туру чемпіонату Іспанії розібралася на виїзді з "Алавесом" із рахунком 2:0.

"Блаугранас" забили обидва голи вже в другій половині протистояння. На 54 хвилині гостей вивів вперед юний півзахисник Карлос Аленья, який відзначився в сітці воріт суперника після передачі у виконанні Серхі Роберто.

Вдруге засмутити голкіпера господарів футболісти каталонської команди зуміли вже за шість хвилин. Луїс Суарес реалізував пенальті, який було призначено через гру рукою гравця "Алавеса" Томаса Піньї в своєму штрафному. Як виявилося пізніше, цей гол став останнім у зустрічі та дозволив таким чином команді Ернесто Вальверде здобути впевнену перемогу.

Зазначимо, що гості розпочали цю дуель без свого лідера Ліонеля Мессі. Аргентинський форвард розпочав матч із лави для запасних, але на 61 хвилині він все ж вийшов на поле, змінивши Усмана Дембеле.

Після цього результату "Барселона" набрала 80 балів. Якщо мадридський "Атлетіко" програє поєдинок цього туру "Валенсії", то саме колектив Вальверде за чотири тури до кінця внутрішньої першості оформить 26 чемпіонство в історії.

Що стосується "Алавеса", то вони залишилися з 46 очками на восьмій сходинці.

• 1 та 7 квітня "Барселона" зіграє з англійським "Ліверпулем" у півфіналі Ліги чемпіонів.
  • 25 травня "блаугранас" проведуть фінальний поєдинок Кубка Іспанії проти "Валенсії".