Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Башенко наполягатиме на вигнанні Соловей зі збірної України: Якщо ти псіх - відповідай за свої психічні реакції

За словами чиновника, у команді не буде або спортсменки, або її тренера.

Президент Федерації велоспорту України Олександр Башенко у коментарі ТСН заявив, що чемпіонки Євроігор-2019 Ганни Соловей не буде у збірній.

Подробиці скандалу дивіться у вечірньому випуску ТСН.19:30.

"Привітав Аню і привітав з поразкою місто Львів і Львівську область, яка відпустила Аню як спортсменку в місто Київ хоча вона тут не живе.

Підґрунтя мого посту полягало в тому, щоб показати обласним структурам, що втрачати таких спортсменів, великих спортсменів, як Аня – це погано.

Чому Аня так відреагувала? Тому що вона велика спортсменка, вона має право  на цю реакцію. Людина, яка приносить державі золоту медаль - має право на таку реакцію. Але я як президент федерації маю право на свою думку.

Ганна Соловей
facebook.com/olympicua/
Ганна Соловей

Вона – член збірної команди держави. В нас держава 40 мільйонів людей. Член збірної команди має бути прикладом у всьому.

Член збірної команди не має права на бурхливу реакцію. І я безумовно буду наполягати, щоб її виключили зі збірної команди.

Якщо в нас спортсмени такого рівня можуть говорити що завгодно – вибачте, такий спорт нам не потрібен…

…Чому вона образилась, і на що – я не розумію. Великі спортсмени мають право на емоційну реакцію, я її прощаю (сміється). Але у збірній вона не буде! Або вона не буде, або її тренер не буде.  Якщо ти псіх – відповідай за свої психічні реакції. Я думаю відповідальним має бути тренер", - сказав Башенко.

башенко
ТСН
Скриншот з інтерв'ю

Він додав, що спортсменка порушила контракт.

"Спортсмени підписують контракт у якому написано, що вони повинні себе поводити гідно, вони не мають права в соціальних мережах створювати скандальні історії. Розумієте? Вона порушила умови контракту", - вважає чиновник.

За його словами, рішення про виключення Соловей він довірить тренерам.

"Я буду робити все, щоб наполягати на тренерській раді, щоб її виключили зі збірної України. Але я залишу це рішення на тренерів. Якщо тренери як спеціалісти ухвалять рішення… І вона ж повинна сказати, яке рішення вона ухвалює. Якщо вона помилилася, нема питань – вона залишиться. Ні – то ні", - зазначив Башенко.

Нагадаємо, Соловей обурилася постом у Facebook Федерації велоспорту, яка привітала з цим досягненням не її, а голову Київської міської федерації велоспорту Сергія Мухомора.

"Дивуюсь некомпетентності та зневазі до спортсменів вашої ж федерації. Хотілось би знати, чому ви вітаєте незнайому мені людину, яку я ніколи не бачила. Цей чоловік не допомагав мені в підготовці до змагань абсолютно нічим. При цьому ви берете мою світлину та мій результат", - написала українська чемпіонка.

На претензії Соловей в коментарях відповів Башенко.

"Аню, дивись, як ми будемо навчатись. Ти відкрила рот, тепер ти будеш за це відповідати. Їздиш на моєму велосипеді, їздиш в моїй формі, на голові у тебе мій шолом. Чого ти ще хочеш, щоб я тебе возив? Я не Базін, запам’ятай, принцесо. Будеш робити роботу - приймемо тебе, будеш смердіти - проженемо і не згадаємо як звали", - написав він.

Коментарі скандал велоспорт, соловей, башенко

У відповіль Соловей заперечила Башенку, написавши, що з переліченого йому належить лише велосипед, який "не витримав і року".

Натомість спортивний чиновник додав, що через порушення умов контракту із федерацією Ганна тепер не матиме права виступати за збірну України.

Міністерство молоді та спорту висловило підтримку спортсменці, однак впливу на Башенка не має.

Спілкувався Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції