"Баварія" красиво знищила "Шальке" та впритул наблизилася до лідера Бундесліги

Мюнхенський клуб підібрався до "Лейпцига" на відстань одного бала.

"Баварія" у домашньому матчі 19-го туру чемпіонату Німеччини здобула розгромну перемогу над "Шальке" - 5:0.

Мюнхенський клуб повів в рахунку вже на 6-й хвилині. 21-річний голкіпер "кобальтових" Маркус Шуберт помилився під час перехоплення навісу з флангу і м’яч дійшов до Роберта Левандовські - польський бомбардир з близької відстані розстріляв ворота суперника.

Баварія - Шальке

Перед перервою господарі подвоїли свою перевагу - Томас Мюллер відправив м’яч у порожні ворота після скидки від Леона Горецки.

У другому таймі підопічні Ханс-Дітер Фліка продовжили розривати гельзенкірхенців. На 50-й хвилині Горецка після подачі з кутового боковими ножицями забив ефектним ударом у лівий нижній кут.

А вже через вісім хвилин мюнхенці скористалися помилкою гравця "Шальке" в центрі поля і втекли у стрімку контратаку. Левандовські на замасі прибрав опонента і викотив на порожні ворота Тьяго Алькантарі - іспанцю складно було не забити.

Крапку в матчі ударом з-за меж штрафного майданчика за хвилину до кінця основного часу поставив Серж Гнабрі - 5:0.

Зазначимо, що в матчі першого кола "Баварія" розбила "Шальке" з рахунком 3:0 завдяки хет-трику Левандовські.

• Таким чином, мюнхенський клуб скористався осічкою лідера чемпіонату - "РБ Лейпцига", який сьогодні програв "Айнтрахту" (0:2). Тепер "Баварія" поступається "бикам" лише одним балом. "Шальке" перебуває на п’ятій позиції в турнірній таблиці.
  • У наступному турі Бундесліги "Баварія" 1 лютого зіграє з "Майнцом", а "кобальтові" днем раніше зустрінуться з "Гертою".