"Баварія" легко розтрощила "Боруссію", Левандовські встановив рекорд Бундесліги

Мюнхенці не мали проблем з принциповим суперником.

"Баварія" в рамках 11-го туру чемпіонату Німеччини здобула розгромну домашню перемогу над "Боруссією" з Дортмунду - 4:0.

Мюнхенці з перших хвилин захопили ініціативу та повели в рахунку на 17-й хвилині зустрічі - Роберт Левандовські головою замкнув подачу від Бенжамена Павара. Забивши у ворота "джмелів", польський нападник встановив рекордне досягнення. Він став першим гравцем в історії Бундесліги, який відзначався в 11 матчах чемпіонату Німеччини поспіль.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів поля, а в другому таймі "Баварія" продовжила домінувати та тричі змусила Романа Бюркі діставати м’яч з сітки власних воріт.

Автором другого голу у ворота "Боруссії" став Серж Гнабрі (47’). Добили підопічних Люсьєна Фавра невгамовний Левандовські, який оформив дубль на 76-й хвилині, та автогол захисника "джмелів" Матса Хуммельса (80').

Баварія - Боруссія

Після перемоги над прямим конкурентом мюнхенці набрали 21 очко та вийшли на третє місце в Бундеслізі. "Боруссія" з 19 балами опустилася на п’ятий рядок турнірної таблиці.

У наступному турі "Баварія" протистоятиме "Фортуні" Дюссельдорф, а "джмелі" спробують реабілітуватися за сьогоднішній розгром у матчі з аутсайдером ліги "Падерборном".