"Баварія" після феєрії в Лізі чемпіонів несподівано програла матч у Бундеслізі

Останній відрізок поєдинку мюнхенці ще й грали в більшості.

"Баварія" в рамках 13-го туру Чемпіонату Німеччини вдома сенсаційно поступилася леверкузенському "Баєру" з рахунком 1:2.

Вже на десятій хвилині зустрічі господарі повинні були відіграватися - Кевін Фолланд у контратаці віддав розрізний пас із глибини поля на Леона Бейлі, а той з лінії штрафного завдав точного удару в дальній кут.

Баварія - Баєр

Підопічні Ханса Фліка зуміли відновити паритет на 34 хвилині, коли Томас Мюллер проскочив повз двох опонентів та невідпорно пробив з середньої відстані. Голкіпер "фармацевтів" хоч й дотягнувся до м'яча, але врятувати свій колектив від пропущеного голу так і не зумів.

Баварія

Не встигли футболісти "Баварії" відсвяткувати, як вже за хвилину гості вдруге засмутили Мануеля Ноєра. І знову за "Баєр" спрацювала зв'язка Фолланд - Бейлі. Перший покотив одноклубнику на хід, а той, пронісшись лівим флангом, пробив у кут.

Баєр

У підсумку, саме це взяття воріт й поставило крапку в дуелі, принісши таким чином "Баєру" несподівану перемогу. "Баварія" мала шанси бодай зрівняти рахунок, адже на 81 хвилині вилучення отримав захисник гостей Джонатан Та. Утім, скористатися чисельною перевагою в заключний відрізок протистояння мюнхенці так і не зуміли.

• Після цього результату "Баварія" залишилася з 24 пунктами на четвертому місці в турнірній таблиці. Що стосується "Баєра", то вони набрали 22 очки та піднялися на сьому позицію.

Додамо, що цього тижня мюнхенці в рамках 5-го туру групової стадії Ліги чемпіонів розбили сербську "Црвєну Звєзду" на її полі з рахунком 6:0. "Баєр", який також виступає в найпрестижнішому клубному турнірі Європи, впевнено розібрався на виїзді з московським "Локомотивом" (2:0).