"Баварія" розтрощила "Боруссію" і стала лідером Бундесліги

Мюнхенський клуб познущався із "джмелів" на домашній арені.

"Баварія" в рамках 28-го туру чемпіонату Німеччини здобула розгромну перемогу над головним суперником у боротьбі за чемпіонство - дортмундською "Боруссією" (5:0).

Уболівальники чекали принципове дербі з великими очікуваннями, адже зазвичай матчі між "Баварією" та "Боруссією" перетворюються у справжній триллер. Чого вартий лише поєдинок першого кола нинішнього сезону, коли "джмелі" змушені були двічі відіграватися по ходу матчу, але зуміли вирвати перемогу (3:2).

Сьогоднішній матч подарував глядачам куди меншу інтригу. Мюнхенці вирішили долю зустрічі ще до перерви, забивши чотири рази у ворота Романа Бюркі.

На 10-й хвилині відкрив рахунок Матс Хуммельс, замкнувши подачу з кутового.

Баварія - Боруссія

Через 7 хвилин сказав своє вагоме слово Роберт Левандовскі. Польський нападник скористався помилкою Загаду, прокинув м’яч повз голкіпера і відправив його в порожні ворота.

Під кінець першого тайму "Баварія" вразила суперника подвійним ударом. Спочатку Хаві Мартінес (41’) добив м'яч у сітку після заблокованого удару Левандовскі. А вже через 2 хвилини Серж Гнабрі записав своє ім’я до протоколу матчу, головою замкнувши відмінну подачу Томаса Мюллера.

Як не старалася "Боруссія" забити гол престижу у другому таймі, але це був воістину баварський вечір. За хвилину до завершення поєдинку Левандовскі оформив дубль і встановив остаточний рахунок у зустрічі - 5:0.

Після цієї ефектної перемоги "Баварія" обходить "джмелів" у турнірній таблиці Бундесліги. В активі мюнхенського клубу 64 очки, а в дортмундців - 63. До кінця чемпіонату залишилося зіграти ще 6 турів.