"Баварія" скромно перемогла у Бремені та дочасно завоювала ювілейне чемпіонство

Мюнхенський клуб взяв восьму поспіль та загалом 30-ту "Срібну салатницю" в історії.

Мюнхенська "Баварія" офіційно стала чемпіоном Німеччини сезону-2019/20.

У поєдинку 32-го туру Бундесліги підопічні Ханс-Дітер Фліка на виїзді обіграли бременський "Вердер" (1:0) і стали недосяжними для суперників у турнірній таблиці.

Чемпіонський гол мюнхенці проведи наприкінці першого тайму - Жером Боатенг з глибини закинув м’яч на Роберта Левандовські, а найкращий бомбардир Бундесліги відзначився 31-м голом у нинішньому розіграші турніру.

Наприкінці зустрічі 19-річний Альфонсо Дейвіс змусив фанатів гостей похвилюватися. Канадський півзахисник заробив другу жовтку картку та за 10 хвилин до кінця матчу залишив свою команду у меншості. Однак бременці не зуміли скористатися чисельною перевагою і відквитати бодай один гол.

Таким чином, мюнхенський клуб набрав 76 очок та дочасно здобув 8-ме поспіль, а загалом 30-те, ювілейне чемпіонство.

Найближчий переслідувач, дортмундська "Боруссія", відстає від "червоної машини" на 10 балів. "Джмелям" залишилося зіграти у чемпіонаті три поєдинки.

Отже, "Баварія" стала першою командою з топ-5 чемпіонатів, яка цього сезону оформила чемпіонство за спортивним принципом. Раніше ПСЖ визнали чемпіоном у Франції, де турнір було завершено дочасно через пандемію коронавірусу.

Що стосується бременців, то вони посідають передостанню сходинку Бундесліги з 28 балами та продовжують боротися за збереження прописки в еліті німецького футболу.

У наступному турі "Баварія" вже в статусі чемпіона 20 червня прийме "Фрайбург", а "Вердер" у цей же день зіграє проти ще одного претендента на виліт до другої Бундесліги - "Майнца".