"Баварія" у Мюнхені принизила "Порту" і вийшла у півфінал Ліги чемпіонів

"Баварія" приборкала "драконів" / Фото: Reuters

Мюнхенці за півгодини розгромили драконів на "Альянц-Арені".

Матч-інтрига 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" - "Порту" став знущанням німецького клубу над португальцями.

У першій грі в Португалії "дракони" сенсаційно перемогли грізного суперника з рахунком 3:1. А ось у матчі-відповіді команда Хосепа Гвардіоли просто познущалася над гостями - 6:1.

Вже у першому таймі "Баварія" накидала Фабіано п'ять голів, причому впоралася із цим за якихось півгодини. Забили Алькантара, Боатенг, Мюллер та двічі Левандовськи.

"Дракони" таки показали клики, забивши гол-престижу - на 73-й хвилині відзначився Джексон Мартінес.

Кінцівку матчу "Порту" догравав у меншості. Іван Маркано отримав друге попередження і покинув поле достроково. І одразу після цього Хабі Алонсо встановив остаточний рахунок гри.

Тож, "Баварія" із загальним рахунком 6:4 виходить у півфінал турніру. Жеребкування відбудеться у п'ятницю, 24 квітня, о 13:00 за Києвом. А матчі цієї стадії проведуть 5/6 та 12/13 травня.