"Баварія" у шаленій гольовій перестрілці вийшла до чвертьфіналу Кубка Німеччини

"Хоффенхайм" був близький до камбеку, але господарі втримали перемогу.

"Баварія" в рамках 1/8 фіналу Кубка Німеччини в результативному матчі здолала "Хоффенхайм" - 4:3.

У перші 15 хвилин зустрічі команди обмінялися автоголами - спочатку у воротах мюнхенців відзначився Жером Боатенг, після чого відповів люб’язністю гравець "Хоффенхайма" Бенжамін Хубнер.

До перерви "Баварія" забила ще двічі і з комфортною перевагою виходила на другий тайм - м’ячі на рахунку Томаса Мюллера і Роберта Левандовські.

За десять хвилин до кінця основного часу Левандовські оформив дубль, але "Хоффенхайм" несподівано відповів двома голами Мунаса Даббура (82’, 90+2’). Спробувати здійснити повноцінний камбек гостям вже не вистачило часу.

Крім Баварії, до 1/4 фіналу Кубка Німеччини пробилися також "Айнтрахт", "Байєр", "Шальке", "Уніон Берлін", "Фортуна", "Вердер" і "Саарбрюккен".