"Баварія" вдруге поспіль програла матч Бундесліги та опустилася на шосте місце

А ось "Боруссія" Дортмунд просто зім'яла суперника.

Мюнхенська "Баварія" в рамках 14-го туру Чемпіонату Німеччини зазнала виїзної поразки від менхенгладбахської "Боруссії" з рахунком 1:2.

Підопічні Ханса-Дітера Фліка першими відкрили рахунок у цій дуелі - Іван Перішич на 49 хвилині завдав удару з розвороту, на який не зумів зреагувати голкіпер господарів. Після цього голу "Баварія" була попереду - 1:0.

Боруссія - Баварія

Утім, "Боруссія" не знітилася та за десять хвилин відновила паритет - Рамі Бенсабайні точним ударом головою після навісу від Йонаса Хофманна зробив рахунок на табло нічийним.

Боруссія Менхенгладбах

Коли здавалося, що команди поділять очки, своє слово сказав головний арбітр, який призначив пенальті у ворота "Баварії" через фол Хаві Мартінеса стосовно Маркуса Тюрама. Як наслідок, захисник мюнхенців отримав друге попередження та був вилучений з поля. Вирок "з позначки" майстерно реалізував усе той ж Бенсабайні, принісши таким чином своїй команді важливу перемогу.

• Після цієї поразки "Баварія" залишилася з 24 пунктами та опустилася аж на шосту позицію в турнірній таблиці. "Боруссія", своєю чергою, набрала 31 бал та продовжила очолювати перегони в Бундеслізі.
  • В іншому поєдинку цього туру дортмундська "Боруссія" розтрощила вдома "Фортуну" (5:0). Забитими м'ячами за "джмелів" відзначилися Марко Ройс (42, 70), Джейдон Санчо (63, 74) та Торган Азар (59).

Додамо, що ця поразка стала для "Баварії" другою поспіль в рамках внутрішньої першості. Раніше вони поступилися "Баєру".