"Баварія" впевнено розібралася з "Шальке" та скоротила відставання від "Боруссії"

Коноплянка провів на полі увесь матч.

"Баварія" в рамках 21 туру Бундесліги впоралася в рідних стінах з "Шальке" із рахунком 3:1.

Мюнхенці вийшли вперед на 12 хвилині протистояння - захисник "кобальтових" Джеффрі Брума зрізав м'яч у свої ворота.

На 25 хвилині гості зуміли зрівняти рахунок, забив Ахмед Кутуку. Не встигли футболісти "Шальке" належним чином відсвяткувати забитий гол, як Роберт Левандовські після передачі у виконанні Хамеса Родрігеса, знову змусив їх витягати ігровий знаряд з сітки.

Крапку в зустрічі поставив Серж Гнабрі, який на 58 хвилині точним ударом зробив остаточний рахунок на табло.

Українець Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі та відіграв до фінального свистка.

Після цієї перемоги "Баварія" набрала 45 балів та трохи скоротила відставання від лідируючої дортмундської "Боруссії", яка свій поєдинок цього туру неймовірним чином звела до нічиєї. "Шальке", тим часом, залишилися з 22 очками на 13 позиції.