"Баварія" з великими труднощами пробилася до наступного раунду Кубка Німеччини

Усе вирішили останні хвилини.

Мюнхенська "Баварія" в рамках 2-го раунду Кубка Німеччини подужала на виїзді "Бохум" із рахунком 2:1.

Цікаво, що господарі відкрили рахунок у цій грі - Альфонсо Дейвіс зрізав м'яч у свої ворота після прострілу від суперника на 36 хвилині.

Бохум - Баварія

"Бохум" тримав оборону майже весь поєдинок та, здавалося б, здатний створити справжню сенсацію, вибивши головного претендента на перемогу в турнірі. Підопічні Томаса Рейса трималися аж до 83 хвилини, поки Серж Гнабрі не пробив їхнього голкіпера з меж штрафного.

Серж Гнабрі, Бохум - Баварія
Баварія Мюнхен

На 88 хвилині "Бохум" залишився вдесятьох - Аремл Белла-Котчап отримав пряму червону картку.

Мюнхенці скористалися чисельною перевагою за хвилину, коли Томас Мюллер буквально заніс ігрове знаряддя у ворота суперника, принісши таким чином важку, але дуже важливу перемогу.

Томас Мюллер, Баварія Мюнхен

Таким чином, "Баварія" здолала "Бохум" із рахунком 2:1 та, як наслідок, вийшла до 3-го етапу Кубка Німеччини.

• До цієї стадії змагань також пробилися "Штутгарт", "Хоффенхайм", "Сарбрюккен", "Уніон" Берлін, "Байєр", "Шальке" та "Карлсруе".

Додамо, що саме мюнхенці є чинним переможцем турніру.