"Баварія" здобула вольову перемогу над "Олімпіакосом" у Лізі чемпіонів

Дублем відзначився Роберт Левандовскі.

"Баварія" у матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 3:2 обіграла "Олімпіакос".

Греки несподівано відкрили рахунок на 23-й хвилині зустрічі - Юсеф Ель-Арабі точно пробив головою у правий нижній кут.

Олімпіакос - Баварія

Ще до перерви зусиллями Роберта Левандовскі мюнхенці відновили паритет, а в другому таймі поляк відзначився ще одним голом, вивівши свою команду вперед.

За 15 хвилин до кінця поєдинку Корентен Толіссо зміцнив перевагу мюнхенського колективу. Майже одразу грекам вдалося скоротити відставання - Гільєрме прийняв м’яч на краю штрафного майданчика та чудовим ударом засмутив Мануеля Ноєра. Фінальний штурм воріт "Баварії" не врятував господарів від поразки.

У паралельному матчі групи B "Тоттенхем" забив п’ять "сухих" голів "Црвені Звезді" - 5:0.

Після трьох турів мюнхенці очолюють квартет з 9 балами, "шпори" поступаються команді Ніко Ковача 5 очками. У доробку сербів - 3 пункти, у греків - один бал.