"Баварія" здолала аутсайдера Бундесліги і зробила вагомий крок до чемпіонства

Мюнхенці відірвалися від "Боруссії" на 5 очок.

Мюнхенська "Баварія" у 32-му турі чемпіонату Німеччини без проблем переграла останню команду турнірної таблиці - "Ганновер" (3:1).

Перемогу підопічним Ніко Ковача забезпечили точні удари Роберта Левандовскі (27’), Леона Горецки (40’) і Франка Рібері (84’).

Суперник відповів лише голом Джонатаса з пенальті на початку другого тайму. Додамо, що з 55-ї хвилини зустрічі "Ганновер" грав у меншості - автор забитого голу Джонатас отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

Тепер мюнхенці з 74 очками продовжують лідирувати в чемпіонаті, відрив від дортмундської "Боруссії" становить 5 пунктів.

"Джмелі" свій матч 32-го туру зіграють теж сьогодні, о 19:30 проти "Вердера". Якщо переможуть, то знову скоротять відставання від "Баварії" до 2 очок. Після цього поєдинку лідерам Бундесліги залишиться провести ще по 2 гри до кінця чемпіонату.