"Байєр" розгромно переміг у Бремені та впритул наблизився до зони Ліги чемпіонів

"Фармацевти" забили три з чотирьох м'ячів ударами головою.

Перший після коронавірусного карантину тур Бундесліги завершився у Бремені матчем місцевого "Вердера" та леверкузенського "Байєра".

"Фармацевти", хоч грали і на виїзді, були господарями становища та без проблем розтрощили суперника з рахунком 4:1.

На 28-й хвилині леверкузенці забили перший м’яч у ворота бременців, ударом головою відзначився юна зірка німецького футболу Кай Хаверц.

"Зелено-білі" відповіли моментально - Гебре Селассіє виграв позиційну боротьбу після подачі кутового і елегантно переправив м’яч у ворота п’ятою.

Проте, уже через три хвилини "Байєр" знову був попереду. Гол-близнюк забив Хаверц, оформивши дубль ударом головою.

У другому таймі гості ще двічі вразили ворота "Вердера", свої імена до протоколу матчу записали Мітчелл-Елі Вайзер (61 хвилина) та Керем Демірбай (78’).

• Таким чином, клуб із Леверкузена (50 балів) максимально наблизився до "РБ Лейпцига" (51) , який утримує четверту позицію в турнірній таблиці Бундесліги.
  • "Вердер" бореться за виживання. У команди 18 очок та передостання сходинка чемпіонату.

Лідером Бундесліги є "Баварія", мюнхенці випереджають дортмундську "Боруссію" на 4 бали.