Бех-Романчук принесла Україні другу медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

Українка виграла "срібло" з результатом 6,92 метра.

Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль у стрибках в довжину на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, який 6 жовтня завершився в катарській Досі.

З результатом 6,92 метра українка поступилася у фінальному заліку лише німецькій легкоатлетці Малайці Міхамбо, яка стрибнула на 7,30 метра.

Бронзову нагороду завоювала представниця Нігерії Есе Бруме з результатом 6,91 метра.

Марина Бех-Романчук

Медаль Бех-Романчук стала для української команди другою на Чемпіонаті світу в Катарі. Раніше "срібло" в стрибках у висоту з неймовірним рекордом здобула 18-річна Ярослава Магучіх.

За підсумками світової першості збірна України розділила з Естонією 21-ше місце в медальному заліку.

Лідером медального заліку стала збірна США, яка виграла 29 нагород (14 золотих, 11 срібних і 4 бронзових). Друге місце у Кенії, третя позиція у Ямайки.