Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Беленюк про заборону українським спортсменам брати участь у змаганнях в  Росії: Я не повірив

Спортсмен прокоментував рішення Міністерства спорту України.

Не так давно Міністерство спорту України постановило, що українські спортсмени більше не можуть їздити на змагання до Росії, йдеться у "Світському житті".

Олімпійський призер Жан Беленюк серйозно готувався до Чемпіонату Європи  з боротьби, який стартує 30 квітня у Каспійську. Спортсмен через нововведення пропускає змагання, через що дуже засмучений.

"У нашому виді спорту найголовніші старти – це Чемпіонат Європи і Чемпіонат Світу. І якщо не брати участь в одному з них, або ж у двох одразу – це на нас вкрай негативно впливає. Можна забороняти якісь там комерційні старти, коли люди їдуть, заробляють там гроші, попри те, що у нас війна на Сході. А коли це старт офіційний, який запроваджений міжнародною федерацією боротьби.." - прокоментував Беленюк.

Спортсмен вважає, що було б добре, якби "наше міністерство якимось чином могло вплинути на міжнародну федерацію" і цим рішенням, наприклад, можна було б "змінити місто, яке приймає чемпіонат Європи".

"На жаль, для нас наше міністерство може сказати лише, що ми бойкотуємо змагання попри те, що багато людей готувалися. Дуже багато праці, поту, крові, часу витратили для того, щоб підготуватися. Зараз я у гарній формі, але я нікуди не їду", - додав олімпійський призер.

На думку Беленюка, набагато краще було б підняти у Дагестані український прапор, аніж просто "відсиджуватися у себе вдома".

"У Дагестані підняти прапор український і щоб грав український гімн. Я вважаю, що це була б найбільш сильна перемога, а коли ми просто будемо відсиджуватися у себе вдома, я вважаю, що це не зовсім правильно", - поділився Жан.

Він додав, що коли дізнався про рішення Міністерства спорту, то у нього не виникло думки написати листа президенту, або Верховній Раді.

"Річ у тім, що я не повірив. Тому що, на мій погляд, це найабсурдніше рішення. А потім, наскільки я розумію, від міністра там мало що залежить. Міністр спорту, наскільки я розумію, все розуміє, але зробити нічого не може. Такий порядок денний, на жаль, у нас", - підсумував Беленюк.

Нагадаємо, що 14 березня Міністерство спорту України видало наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації. Згідно з наказом, забороняється планувати та проводити на території Росії тренувальні збори та брати участь у спортивних змаганнях.

ВідеоЖан Беленюк прокоментував заборону українським спортсменам виступати в Росії

Чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк пропускає Чемпіонат Європи через нову заборону уряду виступати нашим спортсменам у Росії. Він вважає, що українське Міністерство молоді та спорту має вплинути на міжнародну спільноту, аби через цю заборону українські спортсмени не втрачали рейтинги.

Жан Беленюк прокоментував заборону українським спортсменам виступати в Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції