Біатлон. Екгофф тріумфувала в індивідуальній гонці у Кенморі, українка Бондар увірвалася до топ-30

Двоє українок фінішували в очковій зоні.

Норвежка Тіріль Екгофф здобула перемогу в індивідуальній гонці на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в канадському Кенморі.

Другою стала чешка Маркета Давидова, а замкнула трійку призерів італійка Ліза Віттоцці.

Україну в цій гонці представили п’ятеро біатлоністок, дві з яких фінішували в очковій зоні. Третій найкращий результат у кар’єрі показала Яна Бондар, фінішувавши з двома хибами на першій стрільбі 27-ю. Інші чотири українки: Олена Підгрушна, Надія Бєлкіна, Юлія Джима та Юлія Журавок розташувалися з 36-го до 45-го місця.

Додамо, що через жахливі морози була скорочена дистанція індивідуальної гонки. Жінки пробігли 12,5 км, замість 15. Організатори зменшили і час штрафу за хиби на стрільбі: 45 секунд, а не 60.

Нагадаємо, у п’ятницю, 8 лютого, у Кенморі відбудуться чоловіча та жіноча естафетні гонки.