Біатлон. Фуркад виграв масстарт на Кубку світу в Обергофі, Підручний зачепився за топ-15

Артем Прима фінішував 24-м.

12 січня 4-й етап Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі закрився чоловічим масстартом.

Україна була представлена двома біатлоністами - Дмитром Підручним та Артемом Примою. Підручний з чотирма помилками на вогневих рубежах фінішував 15-м, а Прима припустився п’яти хиб і посів 24-ту сходинку.

Тріумфував у гонці француз Мартен Фуркад. У боротьбі за срібну нагороду німець Арнд Пайффер на останніх метрах дистанції випередив ще одного француза Сімона Дестьє.

КУБОК СВІТУ-2019/20

Масстарт, чоловіки

1. Мартен Фуркад (Франція) - 41.41,04 (2)

2. Арнд Пайффер (Німеччина) - 20,1 (3)

3. Сімон Дестьє (Франція) - 20,3 (3)

15. Дмитро Підручний (Україна) - 1.18,4 (4)

24. Артем Прима (Україна) - 2.28,7 (5)

Раніше в жіночому масстарті у Обергофі Олена Підгрушна зуміла фінішувати у топ-20.

Наступний етап Кубка світу відбудеться також у Німеччині. Змагання в Рупольдингу 15 січня відкриє жіночий спринт.

З повним розкладом біатлонного сезону ви можете ознайомитися ТУТ.