Біатлон. Норвежець Бо достроково виграв малий Кришталевий глобус у спринті

Неймовірний Йоганнес цього сезону домінує над усіма конкурентами.

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бо виграв малий Кришталевий глобус у заліку спринтерських гонок.

Незважаючи на п’яте місце у спринті на етапі Кубка світу в американському Солт-Лейк-Сіті, норвежець достроково гарантував собі тріумф у заліку спринтів.

Після 7 гонок на рахунку норвежця 394 очки. Найближчий переслідувач - росіянин Олександр Логінов - не зможе випередити його, навіть якщо здобуде перемоги в останніх двох спринтерських гонках (на заключному етапі Кубка світу в норвезькому Холменколлені та Чемпіонаті світу у шведському Остерсунді).

Що стосується спринту в Солт-Лейк-Сіті, який відбувся увечері 15 лютого, то перемогу у ньому здобув інший норвежець Ветле Крістіансен. Срібну нагороду завоював француз Сімон Дестьє, а бронзову – сенсаційний німець Роман Реєс.

Найкращим з українців став Дмитро Підручний, який посів 33-тє місце. Артем Тищенко фінішував 54-м, а Тарас Лесюк 78-м.

Нагадаємо, сьогодні, 16 лютого, на етапі в США відбудуться гонки переслідування. Жінки на старт вийдуть о 19:00, а чоловіки о 23:00 за київським часом.