Біатлон. Сенсаційна перемога росіянина, непогана гонка українців

Андрій Маковеєв виграв першу гонку в кар'єрі / Фото: AFP

У Нове-Место чоловіки розіграли нагороди у індивідуальній гонці на 20 кілометрів.

У чеському Нове-Место в четвер відбулася друга гонка п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. Чоловіки розіграли нагороди у індивідуальній гонці на 20 кілометрів.

Перемогу сенсаційно здобув росіянин Андрій Маковеєв, для якого ця вікторія стала першою в кар'єрі. Для нього сьогодні склалося все: і пристойний хід по дистанції, і стовідсоткова точність на вогневих рубежах.

Срібло виборов лідер загального заліку Кубка світу норвежець Еміль Свендсен. "Вікінг" до останнього претендував на перемогу, але фатальним для нього став неточний постріл на останньому рубежі.

Бронзу виграв швед Бьорн Феррі, припустившись одного промаху.

Українські хлопці провели відносно непогану гонку. Двоє наших біатлоністів фінішували в тридцятці найсильніших: кращим в команді став наш штатний снайпер Олександр Біланенко, якому не вдалося закрити тільки одну мішень.

Хороший результат показав і Артем Прима: при чистій стрільбі молодий спортсмен міг розраховувати на місце в десятці.

Одного точного пострілу до очкової зони не вистачило Андрію Дериземлі.

Але головним показником у цій гонці стало зміцнення позицій в Кубку націй. Україна закріпилася на десятому місці.

У загальному заліку Кубка світу як і раніше лідирує Еміль Свендсен. Мартен Фуркад і Тар'єй Бо займають друге і третє місця відповідно.

ЖІНКИ. У п'ятницю відбудеться жіноча спринтерська гонка. Українки вийдуть на старт під наступними номерами: 21. Наталія Бурдига, 34. Валя Семеренко, 78. Віта Семеренко, 80. Олена Підгрушна.

Кубок світу. П'ятий етап. Нове-Место (Чехія)