Біатлон. Українець Семенов фінішував у топ-10 індивідуальної гонки на Кубку світу

Перемога прогнозовано дісталася Мартену Фуркаду.

Щойно завершилася індивідуальна гонка на 20 км серед чоловіків на Кубку світу з біатлону, що триває в Поклюці.

Україну представляли одразу четверо біатлоністів - Сергій Семенов, Артем Прима, Артем Тищенко та Віталій Кільчицький.

Найвищу сходинку посів Семенов, який відстав від лідера Мартена Фуркада на 45 секунд. Не припустившись жодного промаху в стрільбі, Сергій у підсумку посів шосте місце.

Інші українці Артем Прима та Артем Тищенко посіли 21 та 31 позиції відповідно. В пасиві Прими 2 неточні постріли. Тищенко, своєю чергою, відстрілявся на нуль. Кільчицький, який стартував лише 105, посів 74 сходинку.

"Срібло" індивідуальної гонки здобув німець Йоханес Куен. "Бронза" дісталася представнику Австрії - Сімону Едеру.

74. Віталій Кільчицький - +5:40,2

Цікаво, що спочатку ця гонка мала б відбутися вчора, проте через погані погодні умови організатори вирішили перенести її на сьогодні.

Нагадаємо, о 15:15 стартує індивідуальна гонка серед жінок. Україну там представлятимуть п'ятеро біатлоністок: Юлія Джима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина, Юлія Журавок та Віта Семеренко.