Біатлон: українка Блашко виграла контрольний спринт у Фінляндії, Підручний - у трійці в чоловіків

"Синьо-жовті" активно готуються до старту нового сезону.

Збірна України з біатлону продовжує готуватися до старту сезону-2020/21. Напередодні першого етапу Кубка світу в Контіолахті "синьо-жовті" взяли участь у контрольних гонках у фінському Вуокатті.

Жіночу спринтерську гонку виграла українка Дар’я Блашко. У топ-10 також потрапили Олена Підгрушна і Валя Семеренко.

У чоловіків переможцем став фін Оллі Хіденсало. Капітан української команди Дмитро Підручний фінішував третім. У топ-10 також опинилися Антон Дудченко і Руслан Ткаленко.

Варто зауважити, що особливість контрольного спринту у Вуокатті в тому, що спортсмени не бігли штрафних кіл, за кожну хибу на стрільбищі їм нараховували 20 секунд штрафу.

26. Тарас Лесюк (Україна, 1+1) +2:26

Раніше збірна України оголосила склад на перший етап Кубка світу в Контіолахті. Він відбудеться 28 листопада - 6 грудня.