Біатлон. Валя Семеренко фінішувала в топ-10 у спринті на Кубку світу в Гохфільцені

Олена Підгрушна посіла дванадцяту сходинку.

У п’ятницю, 13 грудня, стартував другий етап Кубка світу з біатлону в австрійському Гохфільцені. Відкривав програму змагань жіночий спринт.

Збірну України представили сестри Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна і Дар’я Блашко.

Найкращий результат серед українок показала Валентина Семеренко. Вона бездоганно відпрацювала на обох вогневих рубежах і завершила гонку на дев’ятому місці.

Зовсім трішки до потрапляння в топ-10 не вистачило капітану нашої команди Олені Підгрушній. З однією хибою вона фінішувала на 12-му місці. Зазначимо, що для Олени це була перша гонка в цьому сезоні на Кубку світу, адже перший етап в Естерсунді Підгрушна пропустила, вирушивши на Кубок IBU.

У гонку переслідування, яка відбудеться в неділю, кваліфікувалися всі представниці України, крім Дар’ї Блашко, яка опинилася за межами шістдесяти найкращих у спринті.

Перемогу в гонці святкувала італійка Доротея Вірер. "Срібло" виграла норвежка Інгрід Тандревольд, а замкнула трійку росіянка Світлана Миронова.

Чоловічий спринт відбудеться теж сьогодні, о 15:20 за київським часом. З повним розкладом Кубка світу з біатлону-2019/20 ви можете ознайомитися ТУТ.